Dalyvavome rajoniniame dailyraščio konkurse

Vasario mėnesį pradinių klasių  mokiniai dalyvavo Kuršėnų Pavenčių mokykloje Jono Basanavičiaus vardo dailyraščio konkurse. Dailų raštą konkurse demonstravo 2 klasės mokinės Monika ir Ema, 3 klasės mokiniai Stasys ir Radenas,  4 klasės mokinės Dainora ir Andrėja. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Džiaugiamės, kad ne tik dalyvavome konkurse, bet ir tapome nugalėtojais. I vietą laimėjo 4 klasės mokinė Dainora Urbonaitė, o II vietą užėmė 2 klasės mokinė Monika Rizgytė. Mergaitės buvo apdovanotos Lietuvos Respublikos Seimo narės Rimos Baškienės padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Sveikiname ir didžiuojamės nugalėtojomis ir linkime, kad jos visada dailiai rašytų ir niekada „nedraugautų“ su klaidomis.

• SAM_2680
  • SAM_2681