Mokykloje vyko projektas „Mūsų rankelės geriems darbeliams“

2014-03-10 mokykloje vyko projektas „Mūsų rankelės geriems darbeliams“ skirtas pradinių klasių mokiniams. Jo metu visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse skirtame Kristijono Donelaičio 300 m. jubiliejui paminėti, iš širdelių sūkūrė kolektyvinį darbą „Tėvynė mylima – šalelė Lietuva“, kiekvienas pasigamino trispalves vėliavėles, kurios atspindi visų mūsų meilę tėvynei Lietuvai.

Projektą vainikavo visus didelius ir mažus sukvietusi  į šventinę popietę „Pasveikinkim vieni kitus“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė. Visus susirinkusius į renginį pasveikino Drąsučių mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Liuda Bakanauskienė.

Šventinę nuotaiką ir nuostabius kūrinius dovanojo Kuršėnų meno mokyklos kanklininkė Kotryna Vaitkutė ir saksofonistas Gerardas Vaitkus. Smagiais šokiais šventę lydėjo Drąsučių mokyklos pirmos klasės mokiniai, 2-4 klasių šokių būrelis, bei Drąsučių kultūros namų šiuolaikinio šokio grupės „Iris“ ir „Mokinukai“. Drąsučių mokyklos vokalinis ansamblis padovanojo Lietuvai dvi nuostabias dainas, kurios parodė, kokia graži yra mūsų gimtinė. Priešmokyklinės ugdymo grupės auklėtinis Aivaras Valinevičius ir vyresnių klasių mokiniai padeklamavo eilėraščius.

Pasibaigus popietei visi vaikai nešini trispalvėmis išėjo iš mokyklos, buvo gražu stebėti kaip gatve keliauja mūsų Lietuvos vėliava.

• SAM_1095
  • SAM_1096