Pasaulinė poezijos diena

Pasaulinę poezijos dieną, kovo 21-ąją, Šiaulių rajono Švietimo centro salėje Stasio Anglickio mokykla ir Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pakvietė Šiaulių rajono mokyklų jaunuosius poezijos kūrėjus į „Mažųjų poetų pavasario“ šventę, skirtą Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms.

Popietėje dalyvavo ir savo kūrybą pristatė Kuršėnų Stasio Anglickio, Pavenčių, Daugėlių ir Drąsučių mokyklų pradinių klasių moksleiviai. Savo sukurtus eilėraščius apie pavasarį padeklamavo Drąsučių mokyklos ketvirtokės Andrėja Jonušaitė ir Emilija Antanavičiūtė (mokytoja Vilija Mikučiauskienė).

Popietę baigėme smagiai nusiteikę, rengėjai buvo nustebinti vaikų kūrybingumu. Visiems dalyviams buvo įteiktos organizatorių padėkos už dalyvavimą „Mažųjų poetų pavasaryje“. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė mokyklų bibliotekoms padovanojo po knygą.