„TAU, MOKYKLA, MŪSŲ EILĖS“

Balandžio 11 d. 1-5 klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurse „Tau, mokykla, mūsų eilės“. Renginys buvo skirtas Kuršėnų Pavenčių mokyklos 40-mečiui. 1 klasės mokinys Titas Atstopas konkurse deklamavo Juozo Nekrošiaus eilėraštį „Pamokos“; 4 klasės mokinė Emilija Antanavičiūtė – specialiai Pavenčių mokyklos jubiliejui jos močiutės Eligijos Zykienės sukurtą eilėraštį „Mokykla prie Ventos“; 5 klasės mokinė Donata Jaspelkytė pasirinko Vytės Nemunėlio eilėraštį „Į mokyklą“. Eilėraščius iliustruoti padėjo dailės mokytoja Modesta Purienė kartu su mokiniais.

Konkurse dalyvavo virš trisdešimties skaitovų iš įvairių Šiaulių rajono bei Šiaulių miesto mokyklų. Dalyvius sveikino Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokiniai: šoko, inscenizavo spektaklį. O konkurso dalyvius vertino kompetentinga komisija.
Mokiniai labai atsakingai ruošėsi šiam konkursui, todėl buvo tinkamai įvertinti. 5 klasės mokinė Donata Jaspelkytė penktųjų klasių tarpe užėmė garbingą I vietą. 4 klasės mokinė Emilija Antanavičiūtė ketvirtųjų klasių tarpe užėmė III vietą. 1 klasės mokinys Titas Atsopas pirmųjų klasių tarpe – III vietą. Taigi, visi trys tapo lauretais. Vaikai buvo apdovanoti medaliais už prizines vietas, atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais. Renginys buvo šaunus, patyrėme daug šiltų emocijų: jaudulio ir džiaugsmo...

• SAM_2894
  • SAM_2900
  • SAM_2901
  • SAM_2904
  • SAM_2906
  • SAM_2907

Sveikiname rajoninio eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurso nugalėtojus!

Logopedė Idilija Labenskienė