Karjeros planavimas ir pasirinkimas

Visur suspėjanti ir daugelyje renginių dalyvaujanti buvusi mokyklos mokinė, dabar Šiaulių universiteto Metų studentė Deimantė Šandarytė svečiavosi Drąsučių mokykloje ir ragino mokinius nesnausti, savo gražiausius jaunystės metus praleisti aktyviai ir kiek galima produktyviau išnaudoti visas gyvenimo galimybes.

Deimantė pasakojo apie savęs pažinimą ir atradimą, karjeros pasirinkimą, apie studijas Šiaulių universitete. Veikli mergina neapsiriboja vien studijomis, šiuo metu Deimantė Šiaulių universiteto studentų atstovybėje dirba socialinių ir akademinių reikalų koordinatore, yra Šiaulių universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų atestacijos ir priėmimo komisijos narė, taip pat savanoriauja Šiaulių miesto vaikų globos namuose.

Aktyvi ir optimizmu spinduliuojanti mergina daug laiko praleidžia bendraudama su bendraamžiais. Drąsučių mokyklos mokiniams ji palinkėjo realizuoti save įvairiose veiklose, teisingai planuoti ir pasirinkti karjerą, ugdyti teigiamas ateities nuostatas bei motyvaciją mokytis visą gyvenimą, atrasti daug naujų ir įdomių dalykų.