Turiningas laisvalaikio praleidimas mokykloje

Mokykloje lankėsi Šiaulių r. švietimo centro metodininkė darbui su jaunimu Dovilė Navickaitė.

Dovilė organizavo įvairias veiklas mokiniams: susitikimo metu vyko susipažinimas, buvo žaidžiami stalo žaidimai, bendraujama, diskutuojama apie jaunimo poreikius Drąsučiuose, buvo kalbama apie karjeros galimybes baigus mokyklą, sprendžiami testai, kurių pagalba jaunimas galėjo geriau suprasti kokios profesijos jiems tinka ir kokios ne, buvo pristatytos mokymosi galimybės baigus mokyklą, profesijos ir kt., mokomasi rašyti CV ir prašymą.

Taip pat buvo aptartos galimos veiklos Drąsučiuose, pradėta ruoštis motinos dienai skirtoms veikloms.

• 1 Small
  • 2 Small