Prasminga veikla ir neįkainojamos dovanos Drąsučių mokyklos mokiniams

Po truputį pradedame ruoštis svarbiausiai metų šventei, pamažu atsiranda pirmieji Kalėdų atributai, skiriame laiko geriems, prasmingiems darbams, prisimename artimuosius ir pradedame jiems ruošti staigmenas: sveikinimus, dovanėles.

Šios šventės laukimas toks pat svarbus kaip ir pati šventė. Šv. Kalėdų laukimo metu aplankė stebuklas ir mus, Drąsučių mokyklos mokinius ir jų tėvus.

Mažas pajamas gaunančios šeimos sulaukė dovanų: įvairių žaislų, žaidimų, dėlionių, rūbelių, saldumynų ir kitų daiktų iš Londono Orpingtono rajono savanorių.

Mamytės Aurelija, Gerta, Jurgita, Laima, Roma, Ramunė skirdamos savo brangų laiką daiktų paruošimui, atnešė neįkainojamą džiaugsmą vaikams ir jų tėveliams. Dovanos pasiekė tuos, kuriems jų labai reikia.

Dėkojame už nuoširdžią pagalbą prasmingos veiklos organizatorei Jurgitai Každailei, siuntų pervežimo kompanijai UAB TORAS LT, kurių dėka Drąsučių mokyklos vaikai ir jų tėvai pasijuto laimingesni.

Džiaugiamės, kad suprasdami mūsų tikslus, įvertinę pastangas ir tikėdami siekiu kurti geresnį gyvenimą, tiems, kuriems labiausiai to reikia - esate dosnūs. Nuoširdžiai dėkojame.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liuda Bakanauskienė