Išvyka į Naisius

Gruodžio 21 d. 5-10 klasių mokiniai lydimi mokytojų Idilijos Labenskienės, Rasmos Turauskienės ir Modestos Purienės vyko į Naisius nemokamu „Agrokoncerno“ autobusu. Esame labai dėkingi už šią išvyką Naisių „Agrokoncernui“.

Mokiniai aplankė Naisių žemės istorijos muziejų, Baltų dievų skulptūrų muziejų, Inkilų muziejų, Baltų žolynų muziejų, Karališkąją žalčių šeimyną, Žemaitukų žirgyną, sužinojo šios veislės žirgų ypatybes, keletas mokinių pasinaudojo galimybe pajodinėti žirgais. Mokinius nustebino kartu su žirgais laikomas ožys. Pabuvojo Baltų arenoje, tai pats didžiausias tokio tipo objektas Lietuvoje.

Didžiulį įspūdį paliko dalyvavimas dažasvydžio turnyre.

Norintys ramesnės aplinkos apsilankė arbatinėje, kur galėjo pasivaišinti arbata ir pyragėliais.

Aplankę Naisių kultūrinius objektus, mokiniai praplėtė akiratį, įgijo naujų istorinių, kultūrinių ir literatūrinių žinių, patyrė gerų emocijų.

• PC210202
  • PC210203