Viktorina vaikams „Moki žodį, žinai kelią“ ir edukacinės – kūrybinės dirbtuvės „Rid rid margutis“

Nors dar visai neseniai miškai buvo padengti sniegu, ko gero, jis buvo paskutinis: vos tik nušvitus saulutei, miškus papuošė pirmosios pavasarinės gėlės, džiaugiamės atėjusiu pavasariu.
2017 m. balandžio 5 d. Drąsučių mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ir edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse, kurias organizavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialas.

Drąsučių filialo meno vadovė Eugenija Jurkienė subūrė keturias mokinių komandas. Vaikai varžėsi labai atkakliai: mynė mįsles, atsakinėjo į klausimus apie gamtą, pavasarį, Lietuvos įžymias vietas, komandų kapitonai atliko individualias užduotis. Mokytojos taip pat varžėsi įvairiose rungtyse, nugalėtojos apdovanotos knygomis.

Edukacinėse – kūrybinėse dirbtuvėse „Rid rid margutis“ vaikai spalvino ne tik popierinius, bet ir putoplastinius margučius, kuriais papuošė velykinį medelį. Medelis visus džiugins prie Drąsučių filialo.

Norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie renginio Drąsučių bibliotekos bibliotekininkei už surengtą parodą, Drąsučių bendruomenei už velykinio medelio pastatymą, Drąsučių mokyklos mokytojoms ir vaikams už dalyvavimą.

Visi renginio dalyviai ir svečiai apdovanoti saldžiais prizais, kuriuos iškepė Drąsučių moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ narės Dalia Zakarienė ir Zita Bukantienė.

• DSCF3866
  • DSCF3871
  • DSCF3874
  • DSCF3905