Respublikinis eilėraščio deklamavimo ir iliustravimo konkursas „Kam skamba eilės?”

Kovo 31 dieną vykome į Kuršėnų Pavenčių mokykloje vykusį respublikinį eilėraščių deklamavimo ir iliustravimo konkursą “Kam skamba eilės?”. Mūsų mokyklai atstovavo šeši mokiniai: Justina Šimkutė, 2 klasė; Titas Černiauskas, 3 klasė; Titas Atstopas, 4 klasė; Brigita Rudzinskaitė, 5 klasė; Darius Liaušas, 6 klasė. Mokinius konkursui parengė logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė. Konkurentų buvo daug, net 38 mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Jaunuosius skaitovus pasveikino konkurso organizatorės G. Novogreckienė ir I. Kulikauskienė bei mokyklos direktorė J. Banienė. Svečius nuotaikinga daina sveikino ir mergaičių ansamblis, o visų širdis suvirpino nuo vaikystės aklo berniuko Redo iš Joniškio savos kūrybos eilės.

Konkurso metu mūsų skaitovai klausytojus džiugino pačiomis gražiausiomis eilėmis. Laukdami pasirodymus stebėjusios komisijos darbo rezultatų, mėgavomės karštomis bandelėmis bei arbata.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o nugalėtojams – diplomai ir lietuvių autorių knygelės. Garbingą I vietą 2-4 klasių tarpe užėmė 3 klasės mokinys Titas Černiauskas. Sveikiname nugalėtoją, didžiuojamės tavimi , Titai… Nuoširdžiai dėkojame už dalyvavimą ir puikų deklamavimą kitiems mūsų mokinukams: Justinai, Titui, Brigitai, Dariui. Jūs esate šaunuoliai!

Logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė