Rajono mokyklų komandinės geografijos olimpiada „MES – LIETUVA“

Šiaulių rajono mokyklų komandinės geografijos olimpiada „MES – LIETUVA“ vyko sausio 30 dieną Meškuičių gimnazijoje. Buvome labai šiltai sutikti ir priimti. Olimpiadą atidarė mokinių tautinių šokių kolektyvas, sušokęs lietuvių liaudies šokį, mergaičių choras atliko nuostabią dainą. Visi mokiniai, jų mokytojai vaišinosi kava, arbata, saldumynais.

Komandinė geografijos olimpiada – tai intelektualus žaidimas, kurio metu komandoms buvo pateikta net 50 klausimų – iš viso 5 turai po 10 klausimų. Visi klausimai susiję su Lietuva (Pasaulis Lietuvoje, Lietuvos vardai pasaulyje, žymūs žmonės, datos, tradicijos ir papročiai). Olimpiadoje dalyvavo 11 Šiaulių rajono mokyklų komandų.

Prizininkais netapome, tačiau įgijome daug žinių, pasitikėjimo.

Komandos prizininkės:
     Bubių mokyklos komanda
     Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos komanda
     Raudėnų mokyklos-daugiafunkcinio centro komanda

Visos komandos buvo apdovanotos garbės raštais, padaryta dalyvavusių komandų ir juos ruošusių mokytojų bendra nuotrauka.

• 20180130_100910
  • 20180130_120001