Mokyklos vokalinis ansamblis dalyvavo renginyje „SUDIE, PRAKARTĖLE !“

Sausio 31 dieną Drąsučių mokyklos „Dainavimo studijos“ mokiniai dalyvavo Šiaulių rajono ugdymo įstaigų baigiamojo kalėdinio laikotarpio renginyje „Sudie, Prakartėle!“. Tai tradicinė šventė, kurią kasmet organizuoja Šiaulių r. tikybos mokytojos Rima Kareivienė, Aušra Nemunaitė ir Daiva Gailiūtė. Šiemet šventinis renginys vyko Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje. Visus atvykusius šiltai pasitiko renginio organizatoriai ir gimnazijos administracija. Koncertinėje programoje dalyvavo dvylika įvairaus amžiaus kolektyvų atvykusių iš Kužių, Meškuičių, Dirvonėnų, Raudėnų lopšelių - darželių, mokyklų ir gimnazijų.

Drąsučių mokyklos ansamblis žiūrovams atliko dvi kūrybiškai interpretuotas kalėdines dainas. Atliekant „Kalėdų dieną“ - muzikinius intarpus lūpine armonikėle grojo 3 klasės mokinys Vainius Andriulevičius. Dainai „Vaiko kelionė“ vokalinį atspalvį suteikė solistės Gabrielė Jokubauskaitė ir Greta Palčevskaitė. Mažosioms mūsų dainininkėms Aistei, Austėjai ir Karolinai, tai buvo pirmoji kelionė į didžiąją sceną. Kiti atlikėjai jautėsi drąsesni, daugiau šypsojosi žiūrovams.

Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokyklos mokiniais, kurie ne tik puikiai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja mokyklos neformaliojo ugdymo veikloje, koncertuose, šventėse bei renginiuose.

• IMGL1878
  • IMGL1919