Integruotos pamokos „Saugesnis internetas“ 5–10 klasėse2018 m. vasario 6 d. – Tarptautinė Saugesnio interneto diena Lietuvoje „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“.

Šių metu šūkiu buvo kviečiama atkreipti dėmesį į pagarbų elgesį internete, raginama galvoti ką skaitome, ką kuriame ir kuo dalinamės elektroninėje erdvėje.

Saugesnio interneto dienos tikslas – kurti ne tik saugesnį, bet ir geresnį internetą, kuriame kiekvienas žmogus turi teisę atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti technologijas, skatinti vaikus ir jaunimą, jų tėvus ir globėjus, mokytojus, pedagogus ir socialinius darbuotojus, pramonės atstovus, sprendimus priimančius asmenis ir politikus įnešti savo indėlį kuriant geresnį internetą.

5–10 klasėse per informacinių technologijų pamokas vyko integruotos pamokos tema „Saugesnis internetas“. Mokiniai žiūrėjo įvairius filmukus (patyčios, nuotraukos internete, pagarbus elgesys internete ir pan). Pamokų metu vyko pokalbiai, diskusijos. Visi atlikinėjo testus, kad sužinotų ar yra saugūs internete. Įsivertino savo žinias.

Pertraukų metu mokiniai stenduose galėjo gauti įvairios informacijos Saugesnio interneto tema.

  • IMG_3337
  • IMG_3343
  • IMG_3346
  • IMG_3351
  • IMG_3352
  • IMG_3356

IT mokytoja Audronė 

Kontaktai

Šiaulių r. Drąsučių mokykla
Melioratorių g. 17, Drąsučiai
Kuršėnų kaimiškoji sen.
LT-81106 Šiaulių r.
Kodas 190059565
Tel. (8 41) 37 62 24
E. paštas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų
mokytoja Audronė Sirvydienė

 

JoomShaper