DRĄSUČIŲ MOKYKLOS DAINAVIMO STUDIJA FESTIVALYJE „MUZIKA – FĖJA“

Kovo 30 dieną Drąsučių mokyklos „Dainavimo studijos“ ansamblis dalyvavo Šiaulių rajono gimtosios ir užsienio kalbų dainų festivalyje „Muzika – fėja“. Dainų festivalyje dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų solistai, studijos, popchorai, vokaliniai ansambliai. Dalyviai savo programas pristatė įvairiais stiliais ir žanrais. Scenoje kolektyvai demonstravo techninius ir kalbinius gebėjimus dainas atlikdami lietuvių, rusų, anglų kalbomis. Dainų festivalis vyko Šiaulių rajono Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose. Visus atvykusius šiltai pasitiko Šiaulių rajono Naisių mokyklos renginio organizatoriai. Dainų festivalyje „Muzika – fėja“ menines programas parodė Kužių, Gruzdžių, Meškuičių, Voveriškių, Sofijos ir Vladimiro Zubovų, Drąsučių, Naisių mokyklų ir gimnazijų kolektyvai.

Drąsučių mokyklos ansamblis „Dainavimo studija“ žiūrovams atliko lyrinę dainą „Meilė“, kuriai vokalinę raišką suteikė solistės Gabrielė ir Greta, dainininkės Justina, Karolina, Viktorija ir Reda. Žiūrovai garsiais plojimais palaikė mūsų kolektyvą, o renginio organizatoriai įteikė padėkos raštą, dovaną ir saldžius prizus. Pasibaigus festivaliui mokyklos ansamblio dalyviai apžiūrėjo bendruomenės kultūros rūmų muziejų, pabendravo su Naisių teatro aktoriais, kitų mokyklų festivalio dalyviais ir solistais.

Kupini geros nuotaikos, naujų įspūdžių ir idėjų ruošime naują koncertinę programą, mokysimės naujų dainų atlikimo. Didžiuojamės ir džiaugiamės savo mokyklos mokiniais.

• Naisiai 0330
  • Naisiai 1410_1