Tradicinė švaros ir tvarkos akcija „Darom“ Drąsučiuose

Prie visuotinės tradicinės švarinimosi akcijos „Darom 2018“ prisijungė Drąsučių kaimo bendruomenė, Drąsučių filialo darbuotojai bei kolektyvų nariai, Drąsučių mokyklos mokiniai, Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė.

Šeštadienio rytą visi nusiteikę darbui rinkosi vaikų žaidimų aikštelėje miškelyje. Labai džiaugiamės, kad šiais metais prie akcijos prisijungė ir Drąsučių mokyklos mokytojos ir mokiniai. Vyrai atnaujino įrengimus ir sūpynes, o likusieji tvarkėme miškelį, rinikome šiukšles pakelėse, prie prūdelio. Visi švarinimosi akcijoje dalyvavę džiaugėsi, kad Drąsučių kaimo apylinkėse kiekvienais metais mažėja šiukšlių kiekis. Teko prisiminti pirmuosius metus kai dalyvavome akcijoje, tuomet prireikė net sunkvežimio šiukšlėms išvežti. Žinoma graudu žiūrėti, kai miške žydinčias ožkabarzdes ir žibuokles „puošia“ primėtytos šiukšlės.

Nuoširdžiai norime padėkoti Drąsučių bendruomenei, Danguolei Černiauskienei, Sigitai Švambarienei ir Jolitai Jasnauskienei už gardžias vaišes.

Visi norime gražios ir tvarkingos aplinkos, tad pradėkime nuo savęs – padarykime aplinką švaresnę.

Drąsučių filialo informacija