Šventė „Tau mamyte“

„Motinos meilė – kaip dangiškos ugnys,
Skaisčiai liepsnodamos, guodžia pasaulį,
Motinos meilė – tai džiaugsmas bedugnis
Nešantis žemei gyvenimo saulę.“

„Gražiausias žodis žemėje – MAMA. Tai pirmas žodis, kurį ištaria žmogus ir jis skamba visomis pasaulio kalbomis, vienodai švelniai.“

Gražiausias eiles, dainas, šokius, švelniausius žodžius savo mamoms ir močiutėms skyrė Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai. Besirenkančias į salę mamas ir močiutes vaikai pasitiko su spalvingais balionais. Buvo surengta vaikų darbelių paroda – mamytės portretas. Šventės pabaigoje visi programoje dalyvavę vaikai dovanojo savo pagamintus gražiausius darbelius.
Vaikus paruošė mokytojos Ona Balčiūnienė, Lina Vaitkienė ir šokio mokytoja Inga Jonuškienė.

• DSC08684
  • DSC08688