KONKURSAS VYSKUPIJOS TIKYBOS MOKYTOJAMS IR MOKINIAMS

Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus! Lk 3,4

Konkurso tikslas skatinti įvairiomis raiškos priemonėmis sukurti pasirinkto Kelių eismo ženklo(-ų) iliustraciją, remiantis krikščioniškuoju mokymu ir gyvenimu.

Konkurse vaikus ir mokytojus skatino dalyvauti netikėtai į amžinąjį poilsį iškeliavusi mokytoja Daiva Gailiutė, todėl mes jai esame labai dėkingi už šią iniciatyvą, kurios dėka mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytinis Dominykas Lengvenis užėmė I vietą, 7 klasės mokinė Gabrielė Jokubauskaitė užėmė II vietą Šiaulių vyskupijos katechetikos centro organizuojamame konkurse.

Šiaulių vyskupijos Pastoracinio centro Didžiojoje salėje vyko mokinių konkurso Taisykite Viešpačiui kelią! Ištiesinkite Jam takus! Lk 3,4 vyko baigiamasis renginys ir laureate apdovanojimai. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis padėkojo už gausų dalyvavimą konkurse, visi konkurso nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti diplomais ir asmeninėmis dovanomis, vaišinami arbata ir pyragėliais.

• DSC08713
  • DSC08714