Respublikinis mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo šokių festivalis „Šokis manyje“

Jau antrus metus saulėtą gegužės 11 dienos popietę ŠRSKC Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė Inga Jonuškienė ŠRSKC meno vadovė – choreografė Gitana Ramanauskaitė subūrė mažų miestelių ir kaimo vietovių vaikų ir jaunimo šokio kolektyvus, neabejingus muzikai, šokiui ir mylinčius meną. Šventėje dalyvavo apie 130 šokio entuziastų.

Šiais metais šokių festivalyje dalyvavo ir Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos ritminių šokių grupė „Mažyliai“, šoko šokį „Pupa“ ir ritminių šokių grupė „Šypsena“, šokis „Varliukai“ (šokio mokytoja Inga Jonuškienė).

Šiais metais kūrybiškumas atsiskleidė ir piešinių konkurse tema „Šokis manyje“. Vertinimo komisija apdovanojo visus piešinių „Šokis manyje“ kūrėjus, įteikdama padėkas ir atminimo dovanėles. Komisijai buvo labai sunku apsispręsti dėl prizinių vietų. III laipsnio diplomą laimėjo Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos ikimokyklinės grupės ugdytinė Emilė Zmitraitė (mokyt. Lina Vaitkienė), II laipsnio diplomą pelnė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvo „P.M.“ narė Gabrielė Noreikaitė (vad. Gitana Ramanauskaitė), I laipsnio diplomą laimėjo Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos 10 klasės mokinė Reda Gurnytė (mokyt. Modesta Purienė).

Visi šokių kolektyvai apdovanoti padėkomis, saldžiais prizais bei festivalio atminimo dovanėlėmis. Kiekviena diena alsuoja ritmu... Tai lyg šokis... Netyla muzika, ją vienas girdžiu..... Ir šokio kalba moku...

• Mazyliai
  • Sypsena