„LIETUVA PAVASARIO ŽIEDUOS“

Šiaulių rajono Drąsučių mokykla organizavo Šiaulių r. bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių piešinių konkursą – parodą „Lietuva pavasario žieduos“.

Nemažas būrys mokinių iš įvairių Šiaulių r. ugdymo įstaigų (Voveriškių mokykla, Daugėlių pagrindinė mokykla, St. Anglickio mokykla, Šilėnų mokykla, Bubių mokykla, Meškuičių gimnazija, Naisių mokykla, Drąsučių mokykla) pateikė darbus konkursui – parodai. Mokinius ruošė 14 mokytojų.

Piešinių paroda buvo eksponuojama Drąsučių mokyklos I aukšto koridoriuje nuo balandžio 25 d. iki gegužės 9 d. Mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai galėjo apžiūrėti, pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais.

Komisijai buvo sunku išrinkti nugalėtojus, nes visi darbai buvo labai originalūs, įdomūs, kruopščiai atlikti, atitinkantys konkurso temą. Prizinės vietos paskirstytos taip:
1 klasė:
I vieta – Amelija Aleksandravičiūtė, St. Anglickio mokykla, mokytoja Danguolė Petrulienė;
II vieta – Denas Andrejevas, Drąsučių mokykla, mokytoja Ilona Glodenienė;
III vieta – Šarūnė Antanavičiūtė, Daugėlių pagrindinė mokykla, mokytoja Vilma Mačiulienė.

2 klasė:
I vieta – Armanda Bloviščiūtė, Voveriškių mokykla, mokytoja Jolanta Mituzienė;
II vieta – Emilija Kalnikaitė, Bubių mokykla, mokytoja Aušra Vidžiūnienė;
III vieta – Eimantas Turskis, Drąsučių mokykla, mokytoja Dalė Gedmontienė.

3-4 klasės (sujungtos į vieną grupę, nes iš šių klasių pateikta nedaug darbų):
I vieta – Danielė Andrijauskaitė, Šilėnų mokykla, mokytoja Sigita Balčiūnienė;
II vieta – Milda Kauneckaitė, Drąsučių mokykla, mokytoja Sondra Sinkevičienė;
III vieta – Sandra Balsytė, Drąsučių mokykla, mokytoja Vilija Mikučauskienė.

Taip pat komisija skyrė šias nominacijas:
Už žydinčią Lietuvą – Živilei Linkevičiūtei, 1 klasė, St. Anglickio mokykla, mokytoja Jolanta Kazlauskaitė;
Už linksmumą – Armantui Jagminui, Meškuičių gimnazija, mokytoja Ilona Tiknienė;
Už tautiškumą – Auksei Vaidžiulytei, Naisių mokykla, mokytoja Regina Kazlauskienė;
Už originalumą – Saidai Petrauskytei, Meškuičių gimnazija, mokytojas Virginijus Tiknius.
Sveikiname konkurso prizininkus ir nominantus. Linkime jiems kūrybinės sėkmės.
Dėkojame mokytojams už dalyvavimą konkurse ir mokinių paruošimą konkursui.

• 20180511_122141
  • 20180517_093542
  • 20180517_093610

Konkurso organizatorės Idilija Labenskienė, Ilona Glodenienė, Vilija Mikučauskienė