Renginys „Beactive – judėk šokio rimtu“

2018 m. rugsėjo 28 d. visi maži ir dideli rinkosi į renginį „Beactive – judėk šokio rimtu“. Renginio metu šokio pamoką vedė mokytoja Inga Jonuškienė.

Mielai su savo klasių vaikais prisijungė mokytojos: Lina Vaitkienė, Ilona Glodenienė, Dalė Gedmontienė, Sondra Sinkevičienė, Vilija Mikučauskienė. Labai džiaugiamės, kad šokio pamokoje dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo šiuolaikinių šokių grupės, kurios padėjo mažiesiems šokėjams. Šokio pamokoje dalyvavo apie 60 vaikų, jų amžius nuo 3–16 metų. Šiaulių rajono Drąsučių mokykla ir ŠRSKC Drąsučių filialas suvienijo jėgas ir sudalyvavo bendrame „Beactive“ renginyje. Vaikai buvo apdovanoti akcijos lipdukais, o mokytojos atminimo dovanėlėmis. Labai džiaugiamės organizuojamais projektais.

Geros dienos,
ŠRSKC Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė ir Drąsučių mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Inga Jonuškienė