Eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkursas „Jos vardas – Lietuva“

Lapkričio 30d. penki mūsų mokyklos ypatingųjų poreikių mokiniai dalyvavo respublikiniame 2–7 klasių eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurse „Jos vardas – Lietuva”, kuris vyko Kuršėnų Pavenčių daugiafunkciame centre. Mokyklos vardą garsino šie mokiniai: 2 klasės mokinys Dinas Dajoras, 3 klasės mokinys Ridas Šnaras, 5 klasės mokinys Deimantas Šimkus, 6 klasės mokinė Alfreda Burbaitė, 7 klasės mokinė Brigita Rudzinskaitė.

Konkursui vaikai piešė ir piešinius pagal deklamuojamą eilėraštį. Visi dalyviai konkursui ruošėsi labai atsakingai, mokėsi tinkamai intonuoti eilėraštį, perteikti jo nuotaiką. Mokinius konkursui rengė logopedė, speciakioji pedagogė Idilija Labenskienė.

Konkurso dieną apėmė didelis jaudulys…Iš ryto į generalinę repeticiją pasikvietėmė mokyklos direktorę Auksę Rasilavičienę ir direktorės pavaduotoją Liudą Bakanauskieną. Jos vaikus pagyrė, padrąsino, palinkėjo sėkmės.

Konkurse dalyvavo virš 40 dalyvių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Tai kova tikrai nebuvo lengva, konkurentų buvo daug. Bet mokiniai susikaupė ir puikiai padeklamavo savo eilėraščius. Visi buvo apdovanoti padėkomis. O mūsų Brigita iškovojo prizinę vietą, 5–7 klasių tarpe, ji užėmė garbingą III vietą. Sveikiname prizininkę, linkime jai kūrybinės sėkmės, nes ji ir pati kuria eilėraščius. Taip pat nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame ir kitiems dalyviams; Dinučiui, Deimantui, Alfredai ir Ridui.

Ačiū už jūsų pastangas skleisti raiškųjį žodį.

Logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė