Virtuali paroda „Aš ir mano mama“

Mama skleidžia ypatingą šviesą. Tai pastebiu ne tik aš, bet ir aplinkiniai žmonės. Ji priverčia nusišypsoti net didžiausius paniurėlius. Mama yra mūsų gyvenimo Saulė. Ji šildo labiau už bet ką, šalia Jos taip gera, ramu ir šviesu... Mama skleidžia ypatingą Meilę. Tai spinduliuoja Jos didelė, gerumo pilna širdis, visada pasiruošusi padėti visiems. Mama yra mūsų gyvenimo Stebuklas. Stipriau už Ją neįmanoma mylėti nieko...

Mama skleidžia gyvenimą. Ji kvepia pavasariu, Jos akyse žydi gėlės, Ji niekada nepavargsta būti geriausia Mama pasaulyje, nes žino, kad mums Ji Vienintelė. Mama yra didžiausia atrama ir paguoda, Mama Angelas sargas - Ji viena įkūnija tiek daug, kad neužtektų visų pasaulio žodžių, kad padėkotumėme Jai už tai, kad ESAME... Mama yra mūsų Širdies plakimas. Kiekviena mūsų aušra ir saulėlydis. Tai ko neįmanoma pasakyti žodžiais, pasakysime Jai širdimi.

Filmukas    „Aš ir mano mama“