Virtuali vaikų kūrybinių darbų paroda „Atmintis gyva, nes liudija“

Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena- mūsų tautai visuomet išliks nepaprastai dideliu laimėjimu prieš neteisingą sistemą. Minint Laisvės gynėjų dienos 30-ąsias metines ŠRSKC Drąsučių filialas pakvietė mažuosius rajono gyventojus sudalyvauti virtualioje kūrybinių darbų parodoje "Atmintis gyva, nes liudija". Parodai savo kūrybinius darbus pristatė: Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos jungtinės ugdymo grupės "Boružiukai", "Pelėdžiukai" ugdytiniai, pradinių klasių mokiniai, Šiaulių rajono Kuršėnų l/d "Eglutė" Smalsučių grupės ugdytiniai, Šiaulių rajono Kuršėnų l/d "Nykštukas" Spindulėlių grupės ugdytiniai, bei ŠRSKC Drąsučių filialo vaiko ir mamos studijos "Bitutės" vaikai.

Mano Lietuva – tai tarsi didelė visų mūsų šeima, kurioje tampama geresniu. Tai šeima, kurioje kasdien gyvename visi kartu. Tai mylimi žmonės. Čia tavo namai. Čia mūsų Lietuva.

Virtualios parodos nuoroda:

Šiaulių r. Drąsučių mokyklos