Edukacinės – kūrybinės dirbtuvės „Tu pati gražiausia, mano Lietuva“

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, prasmingai šį įvykį paminėti siekia kiekvienas lietuvis. Nesvarbu kokio amžiaus jis būtų, ar kokioje šalyje begyventų. Šiomis dienomis vis dažniau išgirstami mums taip reikšmingi žodžiai: Lietuva, Tėvynė, Gimtinė...

2021 m. kovo mėn. ŠRSKC Drąsučių filialas pakvietė mažuosius kaimo gyventojus į virtualią edukaciją „Tu pati gražiausia, mano Lietuva“. Pirmiausia visiems buvo išsiųstas edukacinis filmukas, kaip reikia atlikti darbelį. Edukacijai buvo reikalinga: piešimo lapas, piešinio eskizas, lipalas, manų kruopos, teptukai, vandeninės spalvos ir vanduo. Buvo sutarta, kad vaikai naudos savo darbeliams tik tris pagrindines spalvas: geltona, žalia ir raudona. Vaikai, kartu su tėveliais, pažiūrėję edukacinį filmuką darbelius atliko namie ir nuotraukas atsiuntė organizatoriams.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisijungusiems prie edukacijos ir kviečiame pasidžiaugti nuostabiais darbeliais.

Edukacijos filmuko muzikinis fonas „Mano Lietuva“ (muzika ir žodžiai Aušros Sendžikienės).

Nuoroda:  https://youtu.be/qp6kWvOAVbM

ŠRSKC Drąsučių filialo