Virtuali iniciatyva „Velykinė kompozicija“

Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi. Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi. Atgimstant gamtai, keiskimės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, lengviau prisipažintume klydę ir taisytumės. Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

Kviečiame pasidžiaugti velykinėmis kompozicijomis, kurias atsiuntė Šiaulių rajono Drąsučių mokyklos vaikai ir mokytojai, bei ŠRSKC šiuolaikinių šokių kolektyvai „Čip Čip“ ir „P.M.“.
Virtualios iniciatyvos muzikinis fonas daina „Mėlynakė rasa“ (m. ir ž. Atlikėjos Atlantos, karaoke versija).

Nuoroda  https://youtu.be/TcdqJYOKKJo

ŠRSKC Drąsučių filialo informacija