Lietuvos kaimo bendruomenių sporto šventė

Kėdainuose vyko Lietuvos mokinių ir darželinukų virvės traukimo festvalis. Festivalį eilę metų organizuoja Nemuno sporto draugija kartu su Lietuvos virvės traukimo federacija ir Kėdainių savivaldybe.
Renginyje dalyvavo Panevežio rajono, Kėdainių Rokiškio rajono ir Šiaulių rajono jaunieji sportininkai.

Šiaulių rajoną atstovavo Meškuičių gimnazija, Kuršėnų L. Ivinskio gimnazija ir Drasučių mokykla. Mūsų mokyklos mokiniai varžėsi šeštų klasių grupėje. Komandą sudarė penktų, šeštų klasių mokiniai. Antros vietos laimėtojais tapo Savickaitė Aistė, Krištopaitė Austėja, Dajoraitė Samanta, Jokubauskas Rosvaldas, Leistrumas Emilis, Merkelis Domantas, Šnaras Ridas. Mokiniai susipažino su virvės traukimo sportu, pilni įspūdžių grįžo namo.