Konstitucijos dienos paminėjimas

Konstitucijos dienos paminėjimui skyrėme Spalio 21 – 25 dienas.
Pirmadienį surengėme moksleivių darbų „Kuriame Lietuvos konstitucijos viršelio dizainą“ parodėlę, kurioje moksleiviai pateikė kaip jie įsivaizduoja Konstitucijos prasmingumą mūsų gyvenimui.

Trečiadienį 5- 10 klasių moksleiviai rašė konstitucinių žinių testą „Ar žinai Lietuvos konstituciją“ , kuriame pasitikrino savo turimas žinias ir įgijo naujų teisinių žinių. Spalio 25 d. po dviejų pamokų surengėme „Konstitucija gyvai“ akcija mokyklos kieme sustoję K raidės forma. Kiekviena klasė pasirinko po vieną konstitucinę tezę pavyzdžiui, „Lietuva nepriklausoma demokratinė valstybė“ „Valstybinė kalba yra lietuvių kalba“ ir kt. tezės buvo skanduojamos klasių paeiliui ir visi moksleiviai paploję katučiu skandavo „Konstitucijos diena“.