Pasiekimai

 

10 klasės mokinys Lukas Petkus užėmė pirmąją vietą savo amžiaus grupėje Šiaulių rajono moksleivių šaškių turnyre "Gruzdžiai-2016"

Regioninio eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurso „Eilėraštis dulkėjęs bibliotekoje“ prizininkai:

Titas Černiauskas, 2 klasė –  II vieta
Titas Atstopas, 3 klasė –  I vieta
Brigita Rudzinskaitė, 4 klasė – I vieta
Radenas Valinevičius, 5 klasė – I vieta
Kristina Šereikytė, 6 klasė – I vieta


PUG ugdytinis Domas dalyvavo Šiaulių r. atvirose graikų-romenų imtinių jaunučių pirmenybėse ir užėmė I vietą.



Šiaulių rajono savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų 1-10 klasių mokinių piešinių konkurso 
nugalėtojas:

                  Nedas Rudzinskas, 2 klasė – apdovanotas I vietos diplomu (1-4 klasių tarpe).

 

Šiaulių r. bendro ugdymo mokyklų SMIGINIO varžybose 10 klasės mokinės Liveta Čerškutė ir Anžela Kuznecovaitė iškovojo antrą komandinę vietą.

 Mokyklos komanda dalyvavo Šiaulių r. mokinių rankų lenkimo varžybose ir iškovojo antrą komandinę vietą.

 Lukas ir Rokas Petkai rankų lenkimo absoliučioje svorio kategorijoje iškovojo pirmą ir antrą vietas.

 

Šiaulių r. 2–4 klasių mokinių dailyraščio konkurso „Pasek man pasaką, močiute“ nugalėtojai: 

                    Gabrielė Kiznytė, 2 klasė – I vieta
                    Vaidas Savickas, 3 klasė – III vieta

 

10 klasės mokiniai Lukas Petkus, Rokas Petkus, Martynas Januškas, Rokas Bekeris dalyvavo Šiaulių rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio 3x3  varžybose ir užėmė III vietą (žiūr. ČIA)


Kvadrato varžybos



Šiaulių rajono moksleivių lygos šaškių turnyras „Ginkūnai - 2015“.
3 klasės mokinė Juškaitė Ernesta savo amžiaus grupėje užėmė 3 vietą.


Šiaulių rajono smiginio varžybose 9 klasės mokinys Tomas Judvitis užėmė III vietą.



10 klasės mokinė Roberta Judvitytė užėmė II vietą Šiaulių r. technologijų olimpiadoje (tekstilė).


6 klasės mokinė Raminta Kontautaitė užėmė I vietą Šiaulių rajono užsienio kalbos (rusų) konkurse „Mozaika".


Šiaulių rajono BUM kaimo vietovių mokyklų mokinių kvadrato varžybose 3-4 klasių  mokiniai užėmė 2 vietą.



Sporto pasiekimai



Šiaulių r. 2-4 klasių mokinių dailyraščio konkurso „Tikiu stebukline pasaka“ nugalėtojai:
        Gustas Valentinas Juozapaitis,  2 klasė – I vieta
        Tautvydas Patkauskas, 4 klasė – I vieta


Respublikiniame 1-4 klasių mokinių miniatiūrų konkurse „Metų ratas", skirtame Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms paminėti:
        Evaldas Žemlauskas, 3 klasė – II vieta
 
 
Šiaulių r. vaikų lengvosios atletikos varžybose „Vilčių startai":
      Edvinas Jasinskas, 4 klasė – III vieta
      Mindaugas Jefremovas, 4 klasė – II vieta
 
 
Šiaulių r. moksleivių šaškių lygos turnyre „Gruzdžiai – 2014":       
       Guoda Lapinskaitė – III vieta
      

Šiaulių r. vaikų lengvosios atletikos pirmenybių kamuoliuko metimo rungtyje:

       Laimonas Savickas – III vieta 
 
 
Drąsučių mokyklos 10-7 klasių mokinių lengvosios atletikos komanda Šiaulių rajono lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių pirmenybėse iškovojo prizines vietas:
       R. Daujotas – I vieta (šuolis į tolį),
       Ž. Ozolas – III vieta (200 m bėgimas),
       S. Buja – II vieta (800 m bėgimas),
       R. Bekeris – II vieta (800 m bėgimas),
       R. Petkus – II vieta (disko metimas)
       L. Petkus – III vieta (disko metimas).



Šiaulių r. 6-8 kl. mokinių geografijos  olimpiada „Mano gaublys":
       Raminta Lipskytė  – III vieta

 

Šiaulių r. 1-5 klasių mokinių eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurso „Tau, mokykla, mūsų eilės“ nugalėtojai:
       Donata Jaspelkytė, 5 klasė – I vieta
       Titas Atstopas, 1 klasė – III vieta
       Emilija Antanavičiūtė, 4 klasė – III vieta

 
Šiaulių r. pradinių klasių mokinių Jono Basanavičiaus vardo dailyraščio konkurso nugalėtojai:
       Dainora Urbonaitė, 4 klasė – I vieta
       Monika Rizgytė, 2 klasė –  II vieta.


Rankų lenkimo varžybų rezultatai:
Berniukai
1.Svorio kategorija iki 65kg
       Rokas Petkus – I vieta,
       Tomas Baniulis – II vieta
2. Svorio kategorija iki 75 kg 
       Lukas Petkus – I vieta
       Simantas Buja – III vieta
Mergaitės
1. Svorio kategorija iki 65 kg
       Andžela Kuznecovaitė – II vieta
2. Svorio kategorija virš 65 kg
       Rolanda Liaušaitė – I vieta

 

Šiaulių r. užsienio kalbos (rusų) konkurso „Mozaika“ nugalėtojai:
        Donatas Glodenis, 6 klasė – II vieta
        Guoda Lapinskaitė, 8 klasė –  II vieta
        Karolina Misevičiūtė, 9 klasė –  II vieta

 

Šiaulių r. istorijos olimpiados rezultatai:  
         Rinaldas Daujotas , 10 klasė – I  vieta

Kontaktai

Melioratorių g. 17, Drąsučiai
Kuršėnų kaimiškoji sen.
LT-81106 Šiaulių r.
Kodas 190059565
Tel. (8 41) 37 62 24
E. paštas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų
mokytoja Audronė Sirvydienė

 

JoomShaper