Mokytojai

                                                                      

 
 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Dėstomas dalykas

      Pastabos

1.

Liuda Bakanauskienė

aukštasis

metodininkė

užsienio kalba (rusų)

 

2.

Irma Andruškevičė

aukštasis

vyresn. mokytoja

matematika

 

3.

Miglė Puzarienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

lietuvių kalba

 

4.

Kristina Andriulevičienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

lietuvių kalba

 

5.

Sigita Puzinienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

anglų kalba

 

6.

Audronė Sirvydienė

aukštasis

metodininkė

informacinės technologijos

nepagrindinė
darbovietė

7.

Rasma Turauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

gamta ir žmogus,
biologija

 

8.

Diana Bagdonienė

aukštesnysis

mokytoja

dorinis ugdymas (tikyba)

 

9.

Arvydas Ščipokas

aukštasis

metodininkas

istorija,pilietiškumo pagrindai

 

10.

Ramutė Majauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

muzika

 

11.

Modesta Purienė

aukštasis

mokytoja

technologijos, dailė, etninė kultūra,
dorinis ugdymas (etika)

 

12.

Antanas Gricius

aukštasis

vyresn. mokytojas

fizinis ugdymas

 

13.

Dalia Jokubauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

geografija, ekonomika

nepagrindinė
darbovietė

14.

Saulius Juška

aukštasis

vyresn. mokytojas

chemija, fizika

nepagrindinė darbovietė

15.

Onutė Balčiūnienė

aukštesnysis

vyresn. mokytoja

PUG mokytoja

 

16.

Ilona Glodenienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

17.

Dalė Gedmontienė

 aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

18.

Vilija Mikučauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

19.

 

Sondra

Sinkevičienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

 

20.

Idilija Labenskienė

aukštasis

 metodininkė

logopedė, specialioji pedagogė

 

21.

Virgilija Jocienė

aukštasis

vyresn.  mokytoja

lietuvių kalba

 

22.

Inga Jonuškienė

aukštasis

 mokytoja

ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

23.

Lina Vaitkienė

aukštasis

 mokytoja

ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

24. 

Virginija Peleckienė

 

aukštasis

vyresn. mokytoja

priešmokyklinis ugdymas

 




 

 

Kontaktai

Šiaulių r. Drąsučių mokykla
Melioratorių g. 17, Drąsučiai
Kuršėnų kaimiškoji sen.
LT-81106 Šiaulių r.
Kodas 190059565
Tel. (8 41) 37 62 24, (8 62) 09 11 64
E. paštas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų
mokytoja Audronė Sirvydienė

 

JoomShaper