Mokytojai

                                                                       

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Dėstomas dalykas

      Pastabos

1.

Liuda Bakanauskienė

aukštasis

metodininkė

užsienio kalba (rusų)

 

2.

Irma Andruškevičė

aukštasis

vyresn. mokytoja

matematika

 

3.

Miglė Puzarienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

lietuvių kalba

 

4.

Kristina Andriulevičienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

lietuvių kalba

 

5.

Sigita Puzinienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

anglų kalba

 

6.

Audronė Sirvydienė

aukštasis

metodininkė

informacinės technologijos

nepagrindinė
darbovietė

7.

Diana Bagdonienė

aukštesnysis

mokytoja

dorinis ugdymas (tikyba)

 

8.

Arvydas Ščipokas

aukštasis

metodininkas

istorija,pilietiškumo pagrindai

 

9.

Ramutė Majauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

muzika

 

10.

Modesta Purienė

aukštasis

mokytoja

technologijos, dailė, etninė kultūra,
dorinis ugdymas (etika)

 

11.

Antanas Gricius

aukštasis

vyresn. mokytojas

fizinis ugdymas

 

12.

Dalia Jokubauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

geografija, ekonomika

nepagrindinė
darbovietė

13.

Saulius Juška

aukštasis

vyresn. mokytojas

chemija, fizika

nepagrindinė darbovietė

14.

Ilona Glodenienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

15.

Dalė Gedmontienė

 aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

16.

Vilija Mikučauskienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

17.

 

Sondra

Sinkevičienė

aukštasis

vyresn. mokytoja

pradinių klasių mokytoja

 

 

18.

Idilija Labenskienė

aukštasis

 metodininkė

logopedė, specialioji pedagogė

 

19.

Virgilija Jocienė

aukštasis

vyresn.  mokytoja

lietuvių kalba

 

20.

Inga Jonuškienė

aukštasis

 mokytoja

ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

21.

Lina Vaitkienė

aukštasis

 mokytoja

ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo mokytoja

 

22. 

Virginija Peleckienė

 

aukštasis

vyresn. mokytoja

priešmokyklinis ugdymas

 




 

 

Kontaktai

Šiaulių r. Drąsučių mokykla
Melioratorių g. 17, Drąsučiai
Kuršėnų kaimiškoji sen.
LT-81106 Šiaulių r.
Kodas 190059565
Tel. (8 41) 37 62 24, (8 62) 09 11 64
E. paštas  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Svetainę sukūrė ir administruoja informacinių technologijų
mokytoja Audronė Sirvydienė

 

JoomShaper