Šventinis renginys „Esi tik viena“

Drąsučių mokykloje vyko 1-10 klasių renginys „Esi tik viena“, skirtas Motinos dienai. Nuo ankstyvo ryto klasėse vyko pasiruošimas šventei. Pradinių klasių mokiniai padedami mokytojų Ilonos Glodenienės, Onutės Balčiūnienės, Linos Vaitkienės, Sondros Sinkevičienės, ir Vilijos Mikučauskienės gamino dovanėles ir sveikinimus mamytėms. Vyresniųjų klasių mokiniai paskatinti mokyklos tarybos pirmininkės mokytojos Idilijos Labenskienės nutarė pavaišinti mamytes pačių iškeptais ar pagamintais pyragėliais. Todėl su savo klasių auklėtojais ne tik ruošė sveikinimus, gamino pyragėlius bet ir serviravo stalelius mamytėms. Septintos klasės mokiniai padedant dailės mokytojai Modestai Purienei papuošė mokyklos patalpas.

Nuoširdžiais sveikinimo ir padėkos žodžiais Motinos dienos renginį „Esi tik viena“ pradėjo mokyklos direktorė Danutė Petkienė. Nuskambėjus pirmai dainos melodijai apie mamytę, mokytoja Idilijos Labenskienė pasveikino visus susirinkusius ir pakvietė pasivaišinti mokinių paruoštomis vaišėmis. Šventinį pasirodymą tęsė pradinių klasių mokiniai, paįvairindami koncertinę programą dainomis ir šokiais. Nuotaikingą programėlę mamytėms pristatė paruošiamosios ir antros klasės mokiniai. Kiekvienos klasės mokinių sveikinimus mamytėms lydėjo gausūs plojimai, o kartais ir džiaugsmo ašaros.

Po jaunesniųjų pasirodymo, kūrybinę interpretaciją žiūrovams pateikė vyresniųjų klasių mokiniai (mokytojos Miglė Puzarienė ir Kristina Andriulevičienė). Renginio metu dainavo mokyklos jaunučių ir jaunių ansambliai (mokytoja Ramutė Majauskienė), šoko mokyklos jaunesniųjų ir vyresniųjų grupių šokėjai (vadovė Inga Jonuškienė). Keletą valandų skambėjo šilti žodžiai, švelnios ir skambios melodijos mylimoms mamytėms. Nuoširdus bendravimas ir bendra kūrybinė veikla tarsi į vieną šeimą sujungė visos mokyklos mokinius, tėvelius ir mokytojus.

• P5021028 Small
  • P5021029 Small