Aštuntos klasės mokinių pažintinė-turistinė išvyka

Keturiolika aštuntos klasės mokinių vasaros atostogas pasitiko keliaudami. Lydimi tėvelių Janinos ir Petro Petkų apsilankėme Tytuvėnuose.

Pirmiausia visi užlipome į apžvalgos bokštą, esantį Tytuvėnų regioniniame parke ant Kokmaniškės (Majako) kalno. Įkopus į kalną ir užlipus į bokštą atsivėrė įspūdingas Tytuvėnų apylinkių kraštovaizdis. Pasigrožėję šiais vaizdais patraukėme į Tytuvėnų Švč. M. Marijos bažnyčią ir vienuolyną. Klausydamiesi gidės pasakojimų sužinojome, kada pastatyta bažnyčia ir vienuolynas, kiek laiko ten gyveno vienuoliai, kaip gyveno.

Vėliau visi patraukėme prie Gauštvinio ežero. Čia įsirengėme stovyklavietę. Prasidėjo tikros atostogos... Berniukai visą dieną sportavo - žaidė tinklinį, futbolą, krepšinį. Mergaitės suposi, gamino maistą, vaikštinėjo po mišką, dainavo, vaidino. Žinoma, neapsieita ir be maudynių...

Kitą dieną mokinių laukė orientacinis žaidimas. Pasiskirstę į komandas visi bandė perskaityti nuorodas ir atlikti užduotis. Nors nugalėjo tik viena komanda, bet apdovanoti buvo visi. Puikiausias prizas karštą vasaros dieną - ledai.

Labai džiaugiamės, kad aktyviai į visas veiklas įsitraukė mus lydėję tėveliai! Ačiū jiems!

• 1 Small
  • 2 Small