Sėkmingas dailyraščio konkursas „Tikiu stebukline pasaka“

Lapkričio 14 d. dalyvavome rajoniniame 2-4 klasių dailyraščio konkurse „Tikiu stebukline pasaka“ Kuršėnų Pavenčių mokykloje. Mūsų mokyklai atstovavo šeši mokiniai: Lukas Jucius, Gustas Valentinas Juozapaitis (2 klasė); Monika Rizgytė, Ema Dajoraitė (3 klasė); Darius Liaušas, Tautvydas Patkauskas (4 klasė). Konkurse dalyvavo 20 dalyvių iš įvairių mokyklų.

Mokiniai buvo labai šiltai priimti, pavaišinti stebukline vaisių duonele, pabendravo tarpusavyje ir kibo rašyti ištrauką iš stebuklinės pasakos „Stebuklingoji duona“.

Po savaitės buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Noriu pasidžiaugti ir pareikšti padėką mūsų mokinukams, tapusiems I vietos nugalėtojais, o jų net du: Gustas Valentinas Juozapaitis užėmė I vietą antrų klasių tarpe ir Tautvydas Patkauskas – užėmė I vietą ketvirtų klasių tarpe. Šie mokiniai bus kviečiami dalyvauti renginyje „Žvaigždės ir žvaigždutės 2015“. Kiti dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

Didžiuojamės, kad mūsų mokykloje yra itin dailiai rašančių pradinukų ir linkime jiems ir toliau ugdytis valią, kantrybę, kruopštumą, tvarkingumą, nes to reikalauja dailus raštas.

• SAM_3448 Small
  • SAM_3451 Small