Advento šventė vaikams „Žvakelės liepsnoje“

Gruodžio 2 dieną Drąsučių mokykloje vyko advento šventė vaikams „Žvakelės liepsnoje“. Šią gražią adventinę šventę vaikams surengė Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro Drąsučių filialo darbuotojai. Drąsučių filialo renginių organizatorė Eugenija Jurkienė vaikams pasakojo, kad advento metu turime pasiruošti Šv. Kalėdoms, pastebėti šalia esantį, pasidalinti su kitu savo laiku, geru žodžiu, malda, kantrumu, viltimi, tikėjimu, meile.

Mokytojos Vilija Mikučauskienė ir Onutė Balčiūnienė, Drąsučų filialo direktorė Inga Jonuškienė, Drąsučių mokyklos direktorė Danutė Petkienė padėjo vaikams nupinti adventinį vainiką. Šventės metu vainikas vis didėjo ir gražėjo, vaikai vainiką puošė žaisliukais, adventinėmis žvakutėmis, obuoliais, kankorėžiais tiesė savo adventinius kelius. Šiame renginyje buvo kalbama apie adventinio vainiko apeiginę kilmę, buvo skatinama ieškoti prasmės bei savo vaikiškomis rankomis pasigaminti originalų vainiką, kuris sukurtų jaukumą. Vaikai giedojo giesmeles, žaidė adventinius žaidimus, o šventės pabaigoje vaikai spalvino savo adventinius vainikus. Smagu buvo žiūrėti į vaikus, kurie džiaugėsi savo padarytu adventiniu vainiku.

• DSC06246 Small
  • DSC06248 Small