„Nupinsim Advento vainiką“

Adventas - tai rimties, susikaupimo, susitaikymo, susilaikymo nuo triukšmo, sėjantis žmoguje   gėrį, meilę ir grožį.

Gruodžio 10 d. 8 klasės mokiniams vyko netradicinė tikybos - etikos pamoka „Nupinsim Advento vainiką“.

Pamokoje buvo prisiminta Advento reikšmė, pasakota apie Advento pagrindinį simbolį vainiką, jo sudedamąsias dalis, atsiradimo  istoriją. Vainiką pynė visi klasės mokiniai. Uždegus pagrindinę žvakę simbolizuojančią Kristų, aplink buvo išdėlioti keliai, šviesos žiburėliai, ratu buvo dedamos eglių šakelės, jas puošėme kankorėžiais, obuoliais, snaigėmis. Pabaigoje buvo sudėtos keturios žvakės simbolizuojančios keturias advento savaites iš jų dvi buvo uždegtos. Pindami vainiką vaikai sudėjo pačias gražiausias savo mintis,linkėjimus. Ramumu dvelkianti aplinka, žvakelių spindėjimas tamsoje mokinius privertė susimąstyti, kuo svarbus advento laikotarpis kiekvienam iš jų.

• PC101347 Small
  • PC101352 Small