Susitikimas su Kalėdų seneliu.

Artėjant gražiausioms metų šventėms Drąsučių mokyklos priešmokyklinės grupės, pradinių klasių mokiniai, mokytojos ir tėveliai gruodžio 12 dieną skubėjo į  susitikimą su Kalėdų seneliu.

Artėjant gražiausioms metų šventėms Drąsučių mokyklos priešmokyklinės grupės, pradinių klasių mokiniai, mokytojos ir tėveliai gruodžio 12 dieną skubėjo į susitikimą su Kalėdų seneliu.

Čia mažuosius pasitiko „Drakoniuko“ teatras. Vaikučiams buvo parodytas spektaklis „Kalėdinė kaminkrėčio istorija“. Istorija mums pasakojo apie laimingąjį kaminkrėtį. Sakoma, kad kiekvienas sutikęs kaminkrėtį ir palietęs jo sagą bus laimingas ištisus metus. Šiuo stebuklu bandė įsitikinti ne tik vaikai, tėveliai ir mokytojos, bet ir nelaimingas ir pamirštas žaisliukas – paršelis, kuris jautėsi nelaimingas ir nereikalingas savo geriausiai draugei mergaitei Elizai. Smagu, kad visa istorija baigėsi laimingai ir paršelis surado savo laimę.

Vaikai žaidė įvairiausius žaidimus su Kalėdų Seneliu, parodė jam savo išmoktus šokius, daineles ir eilėraštukus. Kiekvieno vaiko veidą puošė šypsena, o rankose gautos saldžios dovanėlės. Šventės metu populiariausias buvo kaminkrėtys, nes kiekvienas norėjo paliesti stebuklingą sagą, kad būtų laimingas ištisus metus.

• 1 Small
  • 2 Small