Akcija skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui paminėti „Lietuvai ir man“

Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokytojos neliko abejingos skelbiamai iniciatyvai ir kartu su savo auklėtiniais prisijungė prie akcijos „Lietuvai ir man“ iniciatyvos.

Jos metu visi kviečiami pinti trispalves apyrankes – geltona, žalia, raudona – draugystės apyrankes ir taip išreikšti tautos vienybę. Vaikai ir mokytojos entuziastingai pynė ir puošėsi apyrankėmis. Tačiau visi vieningai nusprendė, kad meilės Lietuvai neužtenka išreikšti vien nešiojant trispalvę apyrankę. Lietuvos nepriklausomybės 25 – čiui paminėti surengė miniatiūrų, piešinių ir kolektyvinių darbų parodą. Taip pat mokiniai dalyvaus eilėraščių konkurse „Tai mano Lietuva“. Viską vainikuos koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 25 – čiui paminėti.

Tegul visi mato mus vieningus, mylinčius ir atsakingus.