Šiaulių apskrities moksleivių gamtamokslinė konferencija „AUGU SVEIKAS IR ŽVALUS“

2015 metų vasario 24 dieną dvi mūsų mokyklos 8 klasės mokinės: Erika Šereikytė ir Kristina Liaušaitė dalyvavo Šiaulių apskrities moksleivių gamtamokslinėje konferencijoje ‚Augu sveikas ir žvalus“ Kuršėnų Pavenčių mokykloje. Šias mokines konferencijai parengė logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė.

Erika ir Kristina pristatė pranešimą apie mūsų mokykloje sėkmingai vykdomus sveikatinimo projektus. Mergaitės pasidalino patirtimi apie vieną iš vykdytų projektų „Judu – sveikai gyvenu“. Pristatė veiklas, išvykas, nuotraukų skaidres iš įsimintinų renginių.

Konferencijoje dalyvavo 32 moksleiviai iš Kelmės, Akmenės, Šiaulių ir Pasvalio rajonų mokyklų. Moksleivių pranešimai buvo įdomūs, naudingi. Grįžome pasisėmę naujų idėjų, igiję patirties, užmezgę naujas pažintis.

Logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė