Paukščiams grįžtant

Kiekvienais metais Šiaulių r. Drąsučių mokyklos jaunieji miško bičiuliai surengia paukščių sutikimo šventę.
Iki šventės mokiniai kalė įvairių dydžių inkilus grįžtantiems paukšteliams.

Šiemet aktyviausi buvo septintos klasės jaunieji miškininkai, kurie sukalė 12 inkilų. Mokiniai vadovaujami mokytojo Vacio Rimkaus ir Kuršėnų urėdijos girininku Raimondu Bernotu vyko į Gulbinų mišką.

Sukėlę inkilus visi susirinko į miško poilsiavietę aptarti kartu su girininku tolimesnių jaunųjų miško bičiulių veiklą. Artimiausias darbas skruzdėlynų aptvėrimas.

Girininkas Raimondas Bernotas mokinius pavaišino karšta arbata ir saldumynais.

Pabuvojimas gamtoje, pasidžiaugus grįžusiu paukščių linksmu čiulbėjimu, atrodo įgijome naujo įkvėpimo kitiems naudingiems darbams.

• P3240163
  • P3240166