RESPUBLIKINĖ MOKINIŲ SPORTO IR MENO ŠVENTĖ „ADAMKIADA“

Drąsučių mokyklos mokiniai dalyvavo Respublikinėje mokinių sporto ir meno šventėje „Adamkiada“, kuri vyko Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje.

Pagrindinis sporto ir meno šventės „Adamkiada“ tikslas - tęsti Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globotų mokyklų bendradarbiavimą bei partnerystę, per sportą ir meną ugdant gabius mokinius sąmoningais, pilietiškai aktyviais, puoselėjančiais tradicijas ir tautines vertybes žmonėmis.

Mokiniai dalyvavo ir varžėsi jo Ekselencijos Prezidento Valdo Adamkaus jaunystėje pamėgtose sportinėse rungtyse: trumpo, vidutinio nuotolių ir estafetiniame bėgimuose, šuolyje į tolį, metimuose į krepšį nuo tritaškio ir baudų metimo linijų per 1 minutę, atrakcijose.

Po sporto varžybų stebėjome gabių menui mokinių koncertą Daugų kultūros centro Butrimonių filialo salėje. Šventėje buvo įteikti apdovanojimai, padėkos raštai ir prizai.

Koncerto pabaigoje kartu su visais atlikome bendrą kūrinį „O mes vaikai“.

Patyrėme dag teigiamų emocijų, malonių, džiugių įspūdžių. Grįžome namo linksmi ir lamingi.

• P5301862
  • P5301884