Kuršėnuose įvyko socialinė akcija „Būk pirmūnas“

Šiaulių rajono Sporto klubas „Dvikova“ kartu su savanoriais rugpjūčio 28–29 d. jau šeštus metus iš eilės organizavo socialinę akciją „Būk pirmūnas“. Akcijos tikslas – paraginti Kuršėnų gyventojus paaukoti mokyklinių prekių vaikams iš nepasiturinčių šeimų. Akcijos globėjas – ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Per dvi dienas vykusioje socialinėje akcijoje „Būk pirmūnas“ mokyklines prekes vaikams iš sunkiai besiverčiančių daugiavaikių šeimų aukojo per 150 žmonių. Būsimiems moksleiviams daugiausiai buvo paaukota sąsiuvinių, rašiklių, flomasterių, plastilino, piešimo bloknotų bei kitų būtinų mokyklinių prekių.

Akcijos savanorė Agnė mano, kad galima pasidžiaugti akcijos rezultatais: „ Aukoja tiek vyresni, tiek vidutinio amžiaus žmonės. Labai džiaugiuosi, kad prie kilnios akcijos prisidėjo labai daug mokytojų. Akcija skatina ne tik surinkti mokyklines prekes vaikučiams, bet taip pat moko žmones aktyviai dalyvauti sprendžiant socialines problemas“.

Socialinėje akcijoje „Būk pirmūnas“ buvo nudžiugintos dvi Šiaulių rajono mokyklos: Kuršėnų Daugėlių mokykla ir Drąsučių mokykla. „Šios gražios akcijos metu nuvažiavę į mokyklas matėme, kokios dėkingos mums mokyklos direktorės, socialinės darbuotojos, mokytojos ir linksmi vaikų veidai. Būtent tai skatina savanorius ir toliau organizuoti tokias akcija“, – pasibaigus akcijai kalbėjo sporto klubo „Dvikova“ prezidentas Gediminas Jonuškis.

Labai džiaugiamės, kad mus surado ir į svečius pasikvietė Asociacijos „Šiaulių rajono šeimynėlė“ pirmininkė Asta Petrauskienė. Mokykliniais lauknešėliais nudžiuginome net 23 vaikus. Iš pradžių vaikai jautėsi nedrąsiai, o paskui visi kartu apžiūrinėjome gautas dovanėles, kalbėjomės apie mokslus. Sulaukėme daug padėkos žodžių ir tikimės tolimesnio bendradarbiavimo.
„Nuoširdžiai norime padėkoti Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybai, UAB „Top Net“ už paramą mokyklinėmis prekėmis ir visiems paaukojusiems žmonėms, kurie neliko abejingi augančiai kartai. Juk taip gera matyti laimingus vaikų veidus, – pridūrė akcijos „Būk pirmūno“ organizatorė Inga Jonuškienė.

Socialinės akcijos „Būk pirmūnas“
savanorė Kotryna Vaitkutė