Mokytojų diena - šventė ir mokytojams, ir mokiniams

Mokytojų dienos proga Drąsučių mokykloje tradiciškai buvo organizuota savivaldos diena. Pamokas vedė dešimtos klasės mokiniai. Vaikai džiaugėsi turėję galimybę „pasimatuoti“ mokytojo profesiją.

Po dešimtokų ir mokyklą aplankiusių svečių sveikinimų mokytojai patraukė į Kretingą. Tai buvo puiki proga ne tik pailsėti nuo darbų, bet ir pažinti miestelio kultūrą, istoriją, žmones.

Kretingoje aplankėme vandens malūną, dvaro ūkvedžio namą ir šiltnamius, kur dabar įsikūrusi dalis Kretingos muziejaus. Čia mokytojai buvo supažindinti su įvairiomis edukacinėmis programomis.

Apsilankėme ir žiemos sode., kur ne tik gėrėjomės vešinčiais augalais, bet ir išklausėme gidės pasakojamą dvaro istoriją.

Paskutinis aplankytas objektas Kretingoje buvo Pranciškonų ordino vienuolynas. Lydimi vienuolio apžiūrėjome bažnyčią, kriptas, įlipome į aukštą bažnyčios bokštą. Ir jei ne didžiulis vėjas, tikriausiai dar ilgai būtume gėrėjęsi atsivėrusiais nuostabiais miesto vaizdais.

Mokytojų dienos proga organizuota išvyka baigėsi pajūryje – Olando kepurėje. Čia jau šiek tiek pavargę, bet pilni gerų emocijų dalinomės kelionės įspūdžiais, mėgavomės nuostabiais gamtos vaizdais, pašėlusia jūra.