Kalėdinė šventė Drąsučių vaikams

Kalėdos! Jau pats žodis džiugina širdį. Nesvarbu kad mes galime bijoti to skubėjimo, ilgų kalėdinių dovanų sąrašų ką reikia nupirkti ir padovanoti kai ateis Kalėdos, vis dar galime jausti tą šiltą jausmą, kurį jautėme kai buvome vaikai, tą pačią šilumą, kuri pripildo mūsų širdis ir mūsų namus.

Gruodžio 16 dienos popietę Drąsučių mokyklos pradinių klasių mokiniai rinkosi į kalėdinę šventę vaikams „Kalėdų žvaigždele suspindėk“.

Smagias dainas, nuotaikingus šokius, judrius žaidimus ir kalėdinę programą dovanojo studija „Svirplys“. Vaikai taip pat parodė savo programėles, dainavo kalėdines daineles, šoko šokius. Visi buvo apdovanoti saldžiomis Kalėdų senelio dovanomis. Dar ilgai netilo šurmulys ir artėjantis šventinė nuotaika.

Šokių mokytoja Inga Jonuškienė