Piešinių konkursas „Žiemos džiaugsmai“

Penkiolika mūsų mokyklos mokinių darbelių buvo išsiųsta į rajoninį piešinių konkursą „Žiemos džiaugsmai“. Piešiniai buvo eksponuojami Žarėnų mokykloje, nes šios mokyklos specialioji pedagogė ir inicijavo šį renginį.

Konkurse dalyvavo šie mokiniai: Raminta Cirtautaitė - 1 klasė; Titas Černiauskas, Nedas Rudzinskas – 2 klasė; Lukas Jucius, Alfreda Burbaitė – 3 klasė; Neda Filipavičiūtė – 4 klasė; Darius Liaušas, Tautvydas Patkauskas, Gvidas Valinevičius – 5 klasė; Kristina Šereikytė, Andrėja Jonušaitė – 6 klasė; Ernestas Mockus – 7 klasė; Greta Goštaltavičiūtė – 8 klasė; Andžela Kuznecovaitė, Samanta Šimanauskaitė – 10 klasė.

Mokiniai darbelius piešė įvairia technika: spalvotais pieštukais, kreidelėmis,guašu, pieštuku, mišria technika. Bet visuose piešiniuose vyravo žiemos džiaugsmas...

1 – 4 klasių amžiaus grupės nugalėtoju išrinktas 2 klasės mokinys Nedas Rudzinskas. Jo piešinys -  „Sulaukėme sniego...“ Sveikiname nugalėtoją Nedą.

Dėkojame dalyvavusiems mokiniams už kūrybiškus piešinius.

Logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė
Mokytoja padėjėja Lina Vaitkienė