Šventinė popietė „Mano Lietuva“

Kovo 11-oji viena iš svarbiausių dienų Lietuvai, tai lietuvių kovų už nepriklausomybę, už gimtąją kalbą, už savarankiškumo įteisinimą diena. Ją sutikdami džiaugiamės, kad niekas netrukdo kalbėti, skaityti, rašyti ir dainuoti lietuviškai, džiaugiamės, kad gyvename laisvoje tėvynėje.

Kovo 10 dieną Drąsučių mokykloje vyko šventinė popietė „Mano Lietuva“. Popietė prasidėjo Šiaulių rajono pradinių klasių meninių piešinių parodos – konkurso atidarymu.

Parodoje – konkurse dalyvavo devynios Šiaulių rajono mokyklos, piešinius demonstravo 83 įvairių mokyklų mokiniai. Visus susirinkusius pasveikino Kuršėnų politechnikos mokyklos duetas (mokyt. Nerilė Bernotienė) ir Kuršėnų meno mokyklos mokytojų duetas K. Rupšys ir G. Daugėla.

Trispalvėmis išpuoštoje salėje popietę vedė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė. Sveikinimo žodžius tarė Drąsučių mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas Liuda Bakanauskienė. Nuostabius šokius dovanojo Drąsučių mokyklos šokių kolektyvai, skambias dainas dovanojo mokyklos ansamblis, vadovaujamas vyresniosios mokytojos Ramutės Majauskienės.

Kiekvienoje klasėje vyko eilėraščių konkursas. Buvo išrinkti geriausiai deklamuojantys eilėraščius mokiniai, jie apdovanoti padėkos raštais.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti Šiaulių rajono įvairių mokyklų vaikai, laimėję prizines vietas meninių piešinių parodoje-konkurse ,,Mano-Lietuva“.

Sudainuota bendra daina „Gimtinės spalvos“. Šventinę popietę surengė Drąsučių mokykla ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialas.

Mano Lietuva – tai tarsi didelė visų mūsų šeima, kurioje tampama geresniu. Tai šeima, kurioje kasdien gyvename visi kartu. Tai mylimi žmonės. Čia tavo namai. Čia mūsų Lietuva.

• kovo 11-piesiniai laureatai
  • piesiniai laureatai kovo 11

Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė.