Inkilų kėlimo akcija

Nors pavasaris dar labai nedrąsiai artinasi, netrukus orai taps vis šiltesni, į Lietuvą atskris paukščiai. Sparnuočių šeimynoms reikės savo namų. Kovo 18 d. Šiaulių r. Drąsučių mokyklos jaunųjų miškininkų būrelio “Jaunieji girinukai“ nariai ir būrelio vadovė Rasma Turauskienė dalyvavo inkilų kėlimo akcijoje.

Inkilus mokiniai pagamino technologijų pamokų metu, vadovaujant mokytojui Vaciui Rimkui. Medienos inkilų gamybai parūpino Gulbinų girininkijos girininkas Raimondas Bernotas. Gulbinų miške mokiniai sukabino 20 inkilų.

Šventės pabaigoje Gulbinų girininkijos girininkas Raimondas Bernotas padėkojo už pagalbą puoselėjant gamtą ir pakvietė prie vaišių stalo.

• DSCF1318
  • DSCF1320