Atvirų durų dienos 2016 Kuršėnų politechnikos mokykloje

Šiaulių r. Drąsučių mokyklos dešimtokai kartu su klasės auklėtoja K. Andriulevičiene lankėsi Kuršėnų politechnikos mokyklos organizuotose atvirų durų dienose. Mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairiomis specialybėmis.

Kirpėjų mokomojoje klasėje mergaitės ir berniukai bandė sukurti moteriškų ir vyriškų šukuosenų eskizus. Stalių dirbtuvėse visi pasigamino po medinę sagę. Mokomojoje parduotuvėje mokiniai išbandė įvairius kasos aparatus, atliko kitas užduotis. Vėliau visi susipažino su barmeno darbo paslaptimis. Labiausiai mokinius sudomino automobilių mechanikų bei virėjų ir konditerių siūlomi užsiėmimai.