FANTASTIŠKAS SKAITOVŲ LAIMĖJIMAS!!!

Balandžio 8 dieną penki mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo regioniniame eilėraščio iliustravimo ir deklamavimo konkurse „Eilėraštis dulkėjęs bibliotekoje“, kurį organizavo Šiaulių rajono savivaldybės švietimo centras ir Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokykla.

Mokyklai atstovavo: 2 klasės mokinys Titas Černiauskas, jis deklamavo Violetos Palčinskaitės eilėraštį „Aš esu“; 3 klasės mokinys Titas Atstopas deklamavo Salomėjos Nėries eilėraštį „Senelės pasaka“; 4 klasės mokinė Brigita Rudzinskaitė deklamavo Danutės Jovaišienės eilėraštį ‚Mano Lietuva“; 5 klasės mokinys Radenas Valinevičius deklamavo Balio Sruogos eilėraštį „Keturi metų laikai“ ir 6 klasės mokinė Kristina Šereikytė deklamavo Maironio eilėraštį „Trakų pilis“. Mokinius konkursui rengė logopedė, specialioji pedagogė Idilija Labenskienė.

Konkursui ruošėmės labai atsakingai, talkino ir mokinių mamytės. Mokiniai labai jaudinosi, nes konkurse dalyvavo net 40 mokinių, taigi, konkurentų buvo daug...Bet buvo labai ryžtingai nusiteikę laimėti. Ir mums pavyko...Fantastiškas laimėjimas, visi penki mokinukai tapo prizininkais, praktiškai absoliučiais prizininkais, nes laimėtos keturios I vietos: Titas Atstopas (I vieta trečių klasių tarpe), Brigita Rudzinskaitė (I vieta ketvirtų klasių tarpe), Radenas Valinevičius (I vieta penktų klasių tarpe), Kristina Šereikytė (I vieta šeštų klasių tarpe). Ir viena II vieta: Titas Černiauskas (II vieta antrų klasių tarpe). Komisija mūsų skaitovams skyrė aukščiausius balus už originalumą, sceninę laikyseną, kalbos įtaigumą. Paskelbus rezultatus, patyrėme malonų šoką, džiaugėmės, glėbesčiavomės, sveikinome vieni kitus...To dar nesame patyrę, penki mokiniai iškovojo penkias prizines vietas. Nuostabu...

Nuoširdžiai dėkoju skaitovams, be galo Jumis didžiuojuosi, Jūs tikrai buvote verti šių aukštų įvertinimų. Linkiu nenuleisti rankų ir toliau siekti pergalių kituose konkursuose. Reiškiu padėką ir mamytėms už bendradarbiavimą ruošiantis konkursui.

• SAM_4266
  • SAM_4267