Šventinis koncertas „Mano gimtasis kraštas“

Lietuva, kai aš tave –
Prieš akis sumirga raštų raštai,
Ir pilna padangė vyturių
Ir linų žydėjimas be krašto....
Kovo 10 dienos rytmetį Šiaulių rajono Drąsučių mokykloje vyko šventinis koncertas „Mano gimtasis kraštas“.

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo direktorė visus pakvietė sugiedoti Lietuvos Respublikos himną. Visus susirinkusius pasveikino Drąsučių mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė. Šventinį koncertą pradėjo mūsų mokyklos patys mažiausi priešmokyklino ugdymo grupės ugdytiniai ir pirmos klasės mokiniai. Jie pašoko šokį „Du gaideliai“ ir padovanojo labai gražius eilėraščius. Mokyklos ansamblis savo skambiomis dainomis taip pat pasveikino Lietuvą. Šokių būrelis visus pakvietė pašokti lietuvių liaudies ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Koncerto metu vaikai deklamavo labai gražius eilėraščius apie Lietuvą, gimtąjį kraštą, tėvynę. Nuostabią dainą „Rudens naktis sustojo“ padainavo Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė ir šokių kolektyvo narė Kotryna Vaitkutė. Mokyklos direktorė apdovanojo dailyraščio ir eilėraščių konkursų laureatus. Koncerto pabaigoje visi laikydami rankose Lietuvos trispalvę dainavome bendrą dainą.

• DSCF3701
  • DSCF3705
  • DSCF3712
  • DSCF3713