Šventė vaikams „Kalėdos kvepiančios cinamonu“

Kalėdos! Jau pats žodis džiugina širdį. Gruodžio 15 dienos rytmetį Drąsučių mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai rinkosi į šventę vaikams „Kalėdos kvepiančios cinamonu“. Smagias dainas, nuotaikingus šokius, judrius žaidimus ir kalėdinę programą dovanojo „Drakoniuko“ teatras. Veikėjai pasakojo istoriją apie ką tik iškeptą, gražų, kvepiantį cinamonu ir labai savimi besdidžiuojanį Kalėdinį Meduolį, kuris keliauja į Meduolių miestą dalyvauti šauniausio meduolio konkurse. Pakeliui jis susitinka Kaitrą, kuri norėdama susigrąžinti vasarą, pavogė stebuklingą Kalėdų Senelio lazdą. Išgirdę pranešimą per radiją, kad Kalėdų Senelis ketina tam, kas suras ir grąžins lazdą, išpildyti patį didžiausią norą, grumdamiesi vienas su kiti, išvyksta pas jį. Žinoma laimi gėris.

Vaikai taip pat parodė savo programėles, dainavo kalėdines daineles, šoko šokius, deklamavo eilėraščius. Visi buvo apdovanoti saldžiomis Kalėdų senelio dovanomis. Dar ilgai netilo šurmulys ir artėjanti šventinė nuotaika. Nuoširdžiai dėkojame Drąsučių bendruomenei išpildžiusiai keletos vaikų svajones.

• DSCF5659