Renkuosi mokyti

Spalio 4 d. mokykloje vyko netradicinio ugdymo diena. Pamokas vedė 9 ir 10 klasių mokiniai. Tą dieną mokyklai vadovavo Arnas Kasparas. Pradinėse klasėse pamokas vedė Amanda Staveckaitė, Karolina Jasnauskaitė, Akvilė Goštaltavičiūtė, Mantas Žemlauskas. Istoriją dėstė Edvinas Jasinskas, lietuvių kalbą – Inga Žalytė, matematiką – Mantas Bratkauskas ir Mindaugas Jefremovas, dailę – Arnestas Mockus, kūno kultūrą – Tomas Bielskis. Visi laikinieji mokytojai su naujomis pareigomis puikiai susitvarkė, mokiniai klausė mokytojų ir atliko visas skirtas užduotis. Sklandžiai vyko ir budėjimas pertraukų metu bei mokinių maitinimas.

Tikrieji mokytojai rinkosi į šventinį sveikinimą. Devintokai ir dešimtokai paruošė mokytojams malonią staigmeną – sporto klasėje buvo surengta mokytojų portretų paroda. Piešiniai atlikti ypatinga technika. Kiekvienas ieškojome savęs ir nesunkiai vieni kitus atpažinome nupieštuose portretuose. Nuoširdžiai skambėjo ir mokinių sveikinimo žodžiai. Džiaugiamės, kad tos dienos laikinieji mokytojai teigė supratę, koks sunkus, bet kartu ir įdomus mokytojo darbas.

Mokyklos tarybos pirmininkė Idilija Labenskienė